Program konferencije Sport Festa

Raspored panel-konferencija Sport Festa 2017

Četvrtak, 5. listopad, 2017.

14.00 – 14.45: Sport i društvena odgovornost

  • Arsen Šolić – voditelj marketinga KK Cedevita
  • Mario Jurić – glavni tajnik Hrvatske udruge „Nogometni sindikat“
  • Ostali panelisti – TBC

 

15.00 – 15.45: Životni stil sportaša

  • Gordan Giriček – NBA ambasador za Europu
  • Ana Kotzmuth – dipl. prof. psihologije (sportska psihologinja)
  • Ostali panelisti – TBC

 

16.00 – 16.45: Sportski turizam

  • Branimir Blajić – generalni direktor Life Class Terme Sv. Martin
  • Berislav Sokač – suosnivač Run Croatia
  • Ozren Müller – vlasnik i direktor PR-Event Sport d.o.o., PR i komunikacijski voditelj Bahrain Merida Pro Cycling Team
  • Ostali panelisti – TBC

 

17.00 – 17.45: Sponzorstvo – komercijalno partnerstvo – licenciranje – marketing

  • Ostali panelisti – TBC

 

18.00 – 18.45: Content – Social Media

  • Berislav Sokač – suosnivač Run Croatia
  • Ostali panelisti – TBC

 

RADIONICA (16.00 – 17.00): Kako do zone izvrsnosti (Mentalni trening)

 

 

Petak, 6. listopad, 2017.

11.00 – 12.00: Turkish Airlines

  • Panelisti – TBC

 

13.00 – 13.45: Priprema sportaša za vrijeme ozljede

  • Matija Špičić – profesionalni nogometaš
  • Luka Škrinjarić – magistar psihologije, vlasnik tvrtke Mentalni Trening
  • Javor Vrkljan – magistar kineziologije, kondicijski trener
  • Patricija Šimić – fizioterapeut, vlasnica centra za fizikalnu terapiju Vertebra fizio

 

14.00 – 14.45: Trendovi budućnosti

  • Darijan Škarica – tvrtka DivIT
  • Ostali panelisti – TBC

 

15.00 – 15.45: Erasmus + sport

  • Simon Ferjuc – vlasnik tvrtke Tetida d.o.o.
  • Alma Papić – koordinatorica programa Europske unije u Hrvatskom olimpijskom odboru
  • Ostali panelisti – TBC

 

16.00 – 16.45: Strategija razvoja sporta

  • Panelisti – TBC

 

17.00 – 17.45: Organizacija događaja

  • Ranko Vučinić – direktor komunikacija i glasnogovornik KHL Medveščak
  • Ostali panelisti – TBC

 

18.00 – 18.45: Život nakon karijere

  • Klaudija Bubalo – kineziologije i predsjednica Društva sportaša veterana i rekreativava
  • Marija Anzulović – bivša reprezentativka Hrvatske rukometne reprezentacije
  • Vjekoslav Šafranić – predsjednik Nadzornog odbora Sportskog saveza Grada Zagreba i bivši vrhunski sportaš karatea i full contacta
  • Tomislav Paškvalin – bivši vrhunski vaterpolist i nositelj dviju zlatnih olimpijskih medalja u vaterpolu
  • Dubravko Šimenc – bivši vrhunski vaterpolist i osvajač brojnih zlatnih i srebrnih medalja
  • Željko Mavrović – bivši vrhunski boksač i dobitnik Zlatne rukavice (najvećeg trofeja u povijesti hrvatskog boksa)
  • Nikola Dragaš – najbolji hrvatski kuglač i predsjednik Sportskog saveza Grada Zagreba
  • Anđela Maleš – glasnogovornica i sutkinja Hrvatskog twirling saveza

 

Subota, 7. listopad, 2017.

RADIONICA ZA DJECU (10.30 – 11.30): „Pravilna prehrana u pokretu“ by Probion

 

11.45 – 12.00: Predstavljanje novog prehrambenog programa

  • Diana Gluhak – nutricionistica i vlasnica tvrtke Sparkle Ltd.

 

 

12.00 – 12.45: Nutricionizam i sportska prehrana (Diana Gluhak, Probion, Imerović)

  • Diana Gluhak – nutricionistica i vlasnica tvrtke Sparkle Ltd.
  • Sandi Imerović – osobni trener, svjetski i višestruki državni prvak u body buildingu
  • Probion – studentska udruga za promicanje zdrave prehrane kod djece i mladih
  • Mimi Vurdelja – voditeljica programa nutricionizma i zdravstvene skrbi Hrvatskog olimpijskog odbora

 

13.00 – 13.45: Sportsko obrazovanje

  • Boris Kuharić – vlasnik agencije “Sportske stipendije” za savjetovanje i pronalazak sportskih stipendija u SAD-u
  • Ostali panelisti – TBC

 

RADIONICA (12.00 – 13.00): „Naučite se opustiti uz mentalni trening“ by Mentalni trening

 

RADIONICA (13.30 – 14.30): „Kako osmisliti vlastiti plan prehrane za svoje fitness ciljeve“ by

Sandi i Monika Imerović

 

Nedjelja, 8. listopad, 2017.

12.00 – 12.45: Sportska medicina

  • Milan Milošević – osnivač i vlasnik Poliklinike Ribnjak, licencirani UEFA liječnik
  • Igor Borić – ravnatelj Specijalne bolnice Sv. Katarina, član zdravstvene komisije Hrvatskog olimpijskog odbora
  • Ostali panelisti – TBC

 

13.00 – 13.45: Specifični sportovi (golf, body building, cheerleading)

  • Nikola Smoljenović – član selektorskog tima Hrvatskog gimnastičkog saveza, prvak Hrvatske u karateu, prvak Hrvatske u golfu
  • Damir Siser – profesor kineziologije, osnivač Body building i fitness učilišta te međunarodni sudac
  • Suzana Tomaš – predsjednica Cheerleading kluba Sedmi vjetar u Splitu

 

14.00 – 14.45: Prehrani malih sportaša

  • Lada Šnajder – nutricionistica i osnivačica udruge Nutrisapiens
  • Marija Anzulović – bivša reprezentativka Hrvatske rukometne reprezentacije
  • Vanda Dobrić – nutricionistica, bivša rukometašica

 

15.00 – 15.45: Pravilna prehrana za uspješne rezultate

  • Marko Matulović – MBA
  • Borna Hlevnjak – prof. kineziologije, trener reprezentacije za obaranje ruku
  • Ostali panelisti – TBC

 

 

16.00 – 16.45: Popularizacija žena u sportu

  • Klaudija Bubalo – kineziologije i predsjednica Društva sportaša veterana i rekreativava
  • Ostali panelisti – TBC