Program aktivnosti Sport Festa

S ponosom objavljujemo program aktivnosti Sport Festa. Nemojte stati na prvoj stranici, pogledajte ih svih 8. (pokaznik na dnu stranice)

Toliko je aktivnosti da ćete ih lakše doživjeti nego pročitati! Pratite našu fb stranicu s najavama dolaska momčadi Barakuda, Kauboja, NK Dinama, KK Cedevite, Plinara, hokejaša Medveščaka, te zlatnih, srebrenih i brončanih olimpijaca koji će dijeliti ulaznice i autograme!

Okvirni program Sport Fest 2017

FOOTBALL FEST KUTAK

10.00-20.00 – Malonogometno natjecanje za uzrast U-12 (četvrtak)

10.00-20.00 – Malonogometno natjecanje za uzrast U-14 (petak)

10.00-20.00 – Malonogometno natjecanje za uzrast U-10 (subota)

10.00-20.00 – Malonogometno natjecanje za uzrast U-8 (nedjelja)

10.00-20.00 – Turnir u FIFA-i  na PlayStationu

Zabavno-animacijski sadržaji:

  • Sportska konferencija
  • Edukativna predavanja i paneli
  • Nogometni pikado
  • Snaga udarca nogom i rukom
  • Mjerenje snage
  • Ljudski stolni nogomet
  • Kut nogomet
  • Soccerama
  • Play i ostale video igre
  • Bubble nogomet
  • Nogometni bilijar
  • Nogo-tenis
  • Nintendo Wi
  • Električni gol
  • Stolni nogomet
  • Dnevne nagradne igre i natjecanja

 

 

Četvrtak, 5. listopada, 2017.

10.00-20.00 – Košarkaški turnir 3 na 3 za uzrast U-13

10.00-20.00 – Prezentacija borilačkih sportova i klubova unutar NFC pentagon kaveza

10.00-20.00 – Malonogometno natjecanje za uzrast U-12

10.00-20.00 – Badminton prezentacije –mini natjecanje i challenge natjecanja

10.00-20.00 – Prezentacija kajakaškog sporta za djecu u bazenu

10.00-20.00 – Rukometne prezentacije i predstavljanje EP 2018

10.00-20.00 – Squash otvoreni treninzi za djecu i mlade na igralištu na napuhavanje

10.00-20.00 – Otvorene kartaške bridž igre na 3 stola + challenge natjecanja

10.00-20.00 – Otvoreni treninzi u „Warm Up“ zoni na raznim spravama za fitness i bodybuilding

16.00 – 19.00 – Kratke demonstracije borilačkih sportova Kenda i Iadia

16.00 – 19.00 – Demonstracije i otvoreni treninzi Aikida

10.00-20.00 – Demonstracija raznih borilačkih vještina u ringu

10.00-15.00 – Prvenstvo osnovnih škola Grada Zagreba u stolnom tenisu

10.00-20.00 – Spinning (vožnja na fitness biciklu) + challenge natjecanja u dizanju utega

10.00-20.00 – Prezentacije najboljih natjecatelja i otvoreni treninzi u boćanju

10.00-20.00 – Mini golf, golf simulator i demonstracija golfa na 9 rupa

10.00-20.00 – Otvorene igre i natjecanje u pikadu

10.00-20.00 – Turnir u FIFA-i  na PlayStationu

10.00-20.00 – Prezentacije i ogledni treninzi streličarstva i streljaštva

10.00-20.00 – Ogledni treninzi i challenge natjecanja u mini tenisu i prezentacije tenisa

10.00-20.00 – Demonstracije bowlinga i prezentacije za djecu i mlade

10.00-20.00 – Prezentacije rugbyja i odbojke

11.00-12.00 – Cheerleading savez (Zagreb), prezentacija

12.00-20.00 – Prezentacija wushu, nanbudo, taichi, wing chun + challenge nagradne igre

16.00-18.00 – Cheerleading savez (Zagreb), prezentacija i interakcija s publikom

16.00-17.00 – RADIONICA „Kako do zone izvrsnosti?“ by Conversatio

19.00-19.30 – Dnevni Fitness Challenge

 

Petak, 6. listopada, 2017.

10.00-20.00 – Košarkaški turnir 3 na 3 za uzrast U-15

10.00-20.00 – Malonogometno natjecanje za uzrast U-14

10.00-19.00  – Prezentacija kajakaškog sporta za djecu u bazenu

10.00-20.00 – Prezentacija borilačkih sportova i klubova unutar NFC pentagon kaveza

10.00-12:00  – Radionica Capoeire za djecu

16.00-19.00 – Demonstracije i otvoreni treninzi Aikida

10.00-20.00 – Rukometne prezentacije i predstavljanje EP 2018

10.00-15.00 – Prvenstvo srednjih škola Grada Zagreba u stolnom tenisu

10.00-20.00 – Demonstracija raznih borilačkih vještina u ringu

10.00-20.00 – Squash otvoreni treninzi za djecu i mlade na igralištu na napuhavanje

10.00-20.00 – Otvorene kartaške bridž igre na 3 stola + challenge natjecanja

10.00-20.00 – Badminton prezentacije –mini natjecanje i challenge natjecanja

10.00-20.00 – Natjecanje u stolnom tenisu za djecu i  mlade + challenge natjecanja

10.00-20.00 – Otvoreni treninzi u „Warm Up“ zoni na raznim spravama za fitnes i bodybuilding

16.00 – 19.00 – Kratke demonstracije borilačkih sportova Kenda i Iadia

10.00-20.00 – Spinning (vožnja na fitness biciklu) + challenge natjecanja u dizanju utega

10.00-20.00 – Prezentacije najboljih natjecatelja i otvoreni treninzi u boćanju

10.00-20.00  – Mini golf, golf simulator i demonstracija golfa na 9 rupa

10.00-20.00 – Otvorene igre i natjecanje u pikadu

10.00-20.00  – Turnir u FIFA-i  na PlayStationu

10.00-20.00  – Prezentacije i ogledni treninzi streličarstva i streljaštva

10.00-20.00 – Ogledni treninzi i challenge natjecanja u mini tenisu i prezentacije tenisa

10.00-20.00 – Sportski ribolov – casting prezentacija

11.00-12.00 – Cheerleading savez (Zagreb), prezentacija

12.00-20.00 – Prezentacija wushu, nanbudo, taichi, wing chun + challenge nagradne igre

16.00-18.00 – Cheerleading savez (Zagreb), prezentacija i interakcija s publikom

19.00-19.30 – Dnevni Fitness Challenge

 

Subota, 7. listopada, 2017.

10.00-20.00 – Košarkaški turnir 3 na 3 za uzrast U-17

10.00-20.00 – Malonogometno natjecanje za uzrast U-10

10.00-20.00 -GPA 1. Otvoreno prvenstvo Balkana

10.00-20.00 – GPA 4. Otvoreno prvenstvo Hrvatske u triatlonu snage

10.00-15.00 – Završnica prvenstva osnovnih i srednjih škola Grada Zagreba u stolnom tenisu

10.00-19.00 – Prezentacija kajakaškog sporta za djecu u bazenu

10.00-13.00 – Grappling turnir za djecu od 6 do 14 godina

12.00 -19.00 – Demonstracije i otvoreni treninzi Aikida

10.00-14.00 – Natjecanje u stolnom tenisu i challenge natjecanja

10.00-19.00 – Natjecanje u mini odbojci za djecu

10.00-20.00 – Squash otvoreni treninzi za djecu i mlade na igralištu na napuhavanje

10.00-20.00 – Otvorene kartaške bridž igre na 3 stola + challenge natjecanja

10.00-20.00 – Badminton prezentacije –mini natjecanje i challenge natjecanja

10.00-20.00 – Otvoreni treninzi u stolnom tenisu i challenge natjecanja

10.00-20.00 – Otvoreni treninzi u „Warm Up“ zoni na raznim spravama za fitnes i bodybuilding

16.00-19.00 – Kratke demonstracije borilačkih sportova Kenda i Iadia

10.00-20.00 – Spinning (vožnja na fitness biciklu) + challenge natjecanja u dizanju utega

10.00-20.00 – Prezentacije najboljih natjecatelja i otvoreni treninzi u boćanju

10.00-20.00 – Mini golf, golf simulator i demonstracija golfa na 9 rupa

10.00-20.00 – Otvorene igre i natjecanje u pikadu

10.00-20.00 – Turnir u FIFA-i  na PlayStationu

10.00-20.00 – Prezentacije i ogledni treninzi streličarstva i streljaštva

10.00-20.00 – Ogledni treninzi i challenge natjecanja u mini tenisu i prezentacije tenisa

10.00-20.00 – Prezentacija kendo i iaido borilačkih vještina

10.00-20.00 – Motociklističke demontracije i utrke

10.30-11.30 – RADIONICA ZA DJECU by Probion

11.30-12.30 – Cheerleading savez (Split), prezentacija

16.00-17.00 – Kondicijski trening na mini trampolinima – “FIT&FUN MINI TRAMPOLIN” + challenge natjecanje

12.00 -19.00 – Demonstracije i otvoreni treninzi Aikida

12.00-20.00 – Prezentacija wushu, nanbudo, taichi, wing chun + challenge nagradne igre

13.00-19.00 – Prvenstvo Hrvatske u Amaterskom MMA za kadete, juniore i seniore

13.30-14.30 – RADIONICA „Kako osmisliti vlastiti plan prehrane za svoje fitness ciljeve“ by Sandi i Monika Imerović

14.00-19.00 – Sportski ribolov – edukacija o izradi mamaca od mušice

14.00-19.00 – Fitness i Body Building natjecanje u pet kategorija

14.00-14.30 – Twirling savez

16.00-18.00 – Cheerleading savez (Split), prezentacija i interakcija s publikom

16.00-17.00 – Parkour ogledni i otvoreni trening Parkoura za djecu do 10 godina

17.00-18.00 – Parkour ogledni i otvoreni trening Parkoura za djecu od 10-14 godina

17.00-18.00 – Red Bull BMX Ride

18.00-19.00 – Twirling savez

19.00-19.30 – Dnevni Crossfit Challenge

 

 

 

Nedjelja, 8. listopada, 2017.

10.00-20.00 – Košarkaški turnir 3 na 3 MASTERS SENIORA

10.00-20.00 – Malonogometno natjecanje za uzrast U-8

10.00-20.00 – GPA 1. Otvoreno prvenstvo Balkana

10.00-13.00 – Grappling turnir za djecu od 6 do 14 godina

10.00-20.00 – GPA 4. Otvoreno prvenstvo Hrvatske u triatlonu snage

10.00-19.00 – Prezentacija kajakaškog sporta za djecu u bazenu

10.00-20.00 – MMA natjecanje u ringu

10.00-19.00 – Natjecanje u mini odbojci za djecu

10.00-19.00 – Squash otvoreni treninzi za djecu i mlade na igralištu na napuhavanje

10.00-19.00 – Otvorene kartaške bridž igre na 3 stola + challenge natjecanja

10.00-20.00 – Badminton prezentacije –mini natjecanje i challenge natjecanja

10.00-19.00 – Otvoreni treninzi u „Warm Up“ zoni na raznim spravama za fitnes i bodybuilding

16.00 -17.00 – Kondicijski trening na mini trampolinima – “FIT&FUN MINI TRAMPOLIN” + challenge natjecanje

10.00-20.00 – Motociklističke demontracije i utrke

16.00-19.00 – Kratke demonstracije borilačkih sportova Kenda i Iadia

10.00-19.00 – Spinning (vožnja na fitness biciklu) + challenge natjecanja u dizanju utega

10.00-19.00 – Prezentacije najboljih natjecatelja i otvoreni treninzi u boćanju

10.00-19.00 – Mini golf, golf simulator i demonstracija golfa na 9 rupa

10.00-19.00 – Otvorene igre i natjecanje u pikadu

10.00-19.00 – Turnir u FIFA-i naPlayStationu

10.00-19.00 – Prezentacije i ogledni treninzi streličarstva i streljaštva

10.00-19.00 – Ogledni treninzi i challenge natjecanja u mini tenisu i prezentacije tenisa

10.00-19.00 – Sportski ribolov – edukacija o izradi mamaca

11.00-12.00 – SportEduca treninzi za djecu vrtićke dobi

11.30-12.30 – Cheerleading savez (Split), prezentacija

11.30-12.00 – Twirling savez

12.00-19.00 – Prezentacija wushu, nanbudo, taichi, wing chun + challenge nagradne igre

13.00-19.00 – Prvenstvo Hrvatske u Cage Grapplingu za kadete, juniore i seniore

16.00-18.00 – Cheerleading savez (Split), prezentacija i interakcija s publikom

17.00-19.00 – Parkour ogledni i otvoreni trening Parkoura za djecu od 14 – 99 godina

18.00-18.30 – Nastup Twirling saveza

18.00-18.30 – Dnevni Crossfit Challenge

 

Dodatni sadržaji kroz sva četiri dana:

  • Sportska konferencija
  • Predstavljanje zlatnih vaterpolista i plivača
  • Predstavljanje hokejaškog kluba Medveščak i nastupi u svjetskim hokejaškim ligama (TBC)
  • Aktivnosti KK Cedevita i KHL Medveščaka (TBC)
  • Predstavljanje Sportskog saveza Grada Zagreba
  • Edukativna predavanja i paneli
  • Nogometni pikado, snaga udarca nogom i rukom, mjerenje snage, ljudski stolni nogomet, kut nogomet, soccerama, play i ostale video igre, bubble nogomet, nogometni bilijar, nogo-tenis, Nintendo Wi tenis, električni gol
  • Obaranje ruku
  • Biljar
  • Pikado
  • Stolni nogomet
  • Mjerenja na ergometru
  • Natjecanja u koturaljkanju
  • „Warm up“ zona za vježbanje
  • “Fun and fit zona“ za fitness
  • „Adventure zona“
  • Rukometna zona „EP 2018“
  • Predstavljanje Hrvatskog Flying Disc saveza sa disciplinama Ultimate i Disc Golf
  • Mnoge dnevne nagradne igre i natjecanja
  • Predstavljanje hrvačkog sporta i olimpijskog dizanja utega
  • Biciklistička (Redbull extreme) prezentacija
  • Prezentacije borilačkih vještina – taekwondo, box, judo
  • Zumba prezentacije, otvoreni treninzi i challenge natjecanja
  • Prezentacije veslačkog sporta i challenge natjecanja na ergometrima
  • Prezentacija trkačkih utrka i predavanja o aktivnom načinu života za djecu i mlade – Running zona
  • Natjecanje u šahu
  • Demonstracije mačevalačkog sporta
  • Druženje s poznatim plivačima i „Barakudama“
  • Otvoreni treninzi i prezentacije slobodnog penjanja, mačevanja, plesa na svili, plesa
  • Demonstracija softballa, baseballa i hokeja na travi
  • Prezentacije sportova s loptom: nogomet, futsal, rugby, odbojka